یکی از کسایی که من رو به شیلات علاقمند کردند در ابتدای مسیر دانشجویی کسی نبود جز مهندس رسول ملک نژاد .
کسی که توی ترم اول برخلاف  همه ترم بالایی ها که برای آدم کلاس میزارن و جو مهندسی دارن من از ایشون خیلی چیزا یاد گرفتم و شاید بیشتر دانش بصری من از چیزهایی بود که ایشون بهم نشان دادند. مواردی که عبارتند از :

کلاس های خصوصی ماهی شناسی که ایشون برای من کنار ساحل برگزار میکردن و گاهی تا ساعاتی از بامداد طول میکشید
مقالات و جزواتی که بهم میدادن
نمونه های آزمایشگاهی که بهم نشون میدادن
اطلاعات زیادی که در حوزه جانور شناسی داشتن
و از همه مهمتر منابعی که چه در امتحان و چه در کنکور ناجی و منجی من بودند
اینها گوشه ای از الطاف آقا رسول یکی از موفق ترین ورودی های شیلات خزر به بنده بود. ایشون از ورود های 86 خزر بودند که تونستن مراحل موفقیت رو با موفقیت طی کنند. ورودیهای 86 بخاطر علاقه زیادی که به دافنی داشتند به او لقب رسول دافنی داده بود که گاها بعضی از اساتید هم از این واژه استفاده میکردن

گر چه در روز های اول تحصیل ایشون ترم بالایی ما بودند ولی دست بر قضا و اتفاقاتی که افتاد در مقطع کارشناسی چند واحدی رو باهم پاس کردیم و افتخاری بود که علاوه بر همکلاس شدن با هم برای یکسال هم اتاقی باشیم.

این روزها خبر قبول شدن و پذیرش دوست عزیزم حاج رسول ملک نژاد در مقطع دکتری در دانشگاه گرگان خبری بسیار خوش حال کننده بود  که با خبر اخذ نمره 19.6 در دفاع پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد  دو صد چندان برابر شد. امیدوارم تو همه مراحل زندگیش موفق باشه و به همه آرزوهای خوبش دست پیدا بکنه!


شایدم یک روزی ترم بالایی زمان دور و همکلاسی نه چندان دور در آینده ای نزدیک بشه استاد مااا :) اون موقع سر کلاس نرفتن ها نمره گرفتن هاا چه مزه ای داره مگه نه ؟


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 16 شهریور 1393    | توسط: shilat 88    | طبقه بندی: روابط عمومی شیلات 88، ماجراهای بچه های شیلات،     | نظرات()

اشتراک این مطلب در :