سلام و صد سلام صد سلام
به همه دوستان شیلاتی عزیز که دلم برا تک تک تون تنگ شده ومشتاق دیدارشون هستم.
بالاخره سرنوشت آزمون کارشناسی ارشد 92 هم مشخص شد و با اعلام نتایج از طرف سازمان سنجش پرونده این کنکور هم بسته شد.
همونطوری که قبلا در پست نتایج ارشد اعلام شد! خدمتون نوشته بودم تعدادی از دوستان رتبه آورده بودند اگر چه مثل سال گذشته رتبه ها شاخص نبود ولی باز هم تلاش این دوستان قابل تقدیر بود در ادامه دوستان رو با رتبه ها هاشون براتون معرفی میکنم.

1.خانم رحمیه توینقلی فرزندی از ترکمن صحرا شهرستان گنبد کاووس، ایشان دوره کاردانی را در دانشگاه گنبد کاووس و سپس دوره کارشناسی را در همان دانشگاه سپری کردند. از ویژگی های بارز ایشان سخت کوشی و تمایل بالا به یادگیری مطالب جدید است ایشان بیشتر زمان خود را در ایام دانشجویی در آزمایشگاه شیلات صرف می نمودند  و در آزمون کارشناسی ارشد در رشته بهداشت و بیماری های آبزیان رتبه 7 رو کسب کردند و با اعلام نتایج نهایی ایشان در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران پذیرش شدند به حق ایشان شاگرد خلف خانم دکتر حسنی قلیپور هستند.

2.آقای علی خاکشور  فرزندی از سرزمین آفتاب مشهد مقدس، ایشان دوره کاردانی را در دانشگاه علمی کاربردی مشهد گذرانده و سپس در دوره کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی رشت پذیرش شدند پس از یک ترم تحصیل انصراف داده و با کنکور مجدد در دانشگاه گنبد کاووس قبول شدند.در سال 91 علی آقا با حضور مستمر و فعالانه در سالن مطالعه خوابگاه دانشگاه گنبد کاووس به کسب رتبه 13 کنکور کارشناسی ارشد نایل امدند و با اعلام نتایج نهایی ایشان در دانشگاه طراز اول شیلات دانشگاه تربیت مدرس پذیرش شدند.

3.آقای هادی سنجولی فرزندی از سرزمین زابل و ساکن شهرآزادشهر(خودش میگه شاهپسند)، دوره کاردانی ایشان در دانشگاه گنبد کاووس در رشته مرتع و آبخیزداری تحصیل کردند سپس در دوره کارشناسی با تغییر رشته وارد شیلات شدند و حسابی در این رشته خوش درخشیدند و در آزمون کارشناسی ارشد با کسب رتبه 53 در دانشگاه ساری پذیرش شدند.

4.آقای رضا ناصریان فرزندی از کشور بابل مهد همه برترین چیزهای دنیا، ایشان دوره کاردانی را در دانشگاه غیرانتفاهی خزر در شهرستان محمود آباد گذراندند و یکی از موفق ترین ورودی های شیلات 88 هستند در سال 90 در حالی که تمامی ورودی های 88 در حالت بهت و اغما قرار گرفته بودند ایشان با کسب رتبه 20 و به طور خیره کننده ای در دانشگاه گنبد کاووس برای کارشناسی پذیرش شدند. در سال 91 با پشت سر گذاشتن بحران های شدید روحی و تلاش های جسته و گریخته توانستند به کسب رتبه 71 آزمون کارشناسی ارشد نایل بیایند و با اعلام نتایج نهایی باری دیگر در دانشگاه گنبد کاووس پذیرش شوند از ایشان نیز میتوان بعنوان شاگرد خلف خانم دکتر حسنی قلیپور نام برد همچنین آقای ناصریان مدتی را هم در این وبلاگ نویسنده بودند و حق آب و گل دارند.


** نکته قابل توجه آقایان ناصریان ، حبیب زاده و داوودی  تنها کسانی هستند که از مجموع 40 ورودی شیلات دانشگاه خزر در سال 88 به مقطع کارشناسی  ارشد راه پیدا کردند.

به همه این دوستان  از صمیم قلب تبریک عرض میکنم وامیدوارم در تمامی مراحل زندگی شون موفق باشند و از تمامی آزمون های زندگی  سربلند بیرون بیان و همواره در راه اعتلا و پیشرفت ایران گام بردارند.

دوستان دیگه ای هم هستند که رتبه آورده بودند و در دانشگاه های معتبر هم پذیرش شدند در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

 ردیف نام و نام خانوادگی   رتبه محل پذیرش
1 بهمن چپرلی حدود 40 بوم شناسی  دانشگاه گنبد کاووس
2
 عیسی حاجی راد  دانشگاه منابع طبیعی گرگان شبانه
3
  بهروز ترک حرم آبادی 150 دانشگاه منابع طبیعی گرگان شبانه
4
 بهادر قلی زاده حدود 120 تکثیر دانشگاه بهبهان
5
 میلاد مهر پاک حدود 120 تکثیر دانشگاه بهبهان
6
 محسن کیان طاهری حدود 120 تکثیر دانشگاه خرمشهر
7
 محمد علی حبیب زاده
 دانشگاه محیط زیست شبانه
8
 حسین داوودی  دانشگاه بوشهر
9
 احسان برهان
 13 اکولوژی
 

*دوستانی که از لیست جا افتادند در قسمت نظرات مشخصات خود را بزارند تا در وبلاگ معرفی شوند.
**
ممنون از آقای قربان طاطار که لطف کردند اسم دوستانی که فراموش شده بود رو یادآوری کردند و همچنین این دسته گل رو که برای دوستان ارسال کردند.
میتونم بگم که خــــــیلی خوشحال شدم گرچه انتظارم از بچه هاَ بالا بود
یادم نرفته این گلا روتقدیم می‌کنم به همه شیلاتیای90نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 شهریور 1392    | توسط: shilat 88    |    | نظرات()

اشتراک این مطلب در :