سلامی به گرمی این روزها،امیدوارم دل هاتون شاد و لب هاتون خندون باشه.
دیگه دوران دانشجویی تموم شده هر چیزی از گذشته میتونه خاطره انگیز باشد من همونطور که قبلا در پستی با عنوان خانه تکانی هم چه سنت پسندیده ای است!  گفته بودم از این دست خاطرات زیاد دارم چند روز پیش که داشتم دستاورد های چهار سال دوران دانشجویی رو دور میریختم و مرتب می کردم یکسری هاش پیدا کردم که دو تاشون را باهاتون به اشتراک میزارم.

1. صدف های زیر رو استاد محترم سرکار خانم صالحی بهم هدیه دادن همیشه به شوخی ازشون می خواستم از توی آن بسته ای که صدف هاشون رو نگه داری میکردن یکی بهم هدیه بدن و استاد که صدف هایش به حانش وصل بود زیر بار نمی رفت اینا رو هم یکی از دانشجوهاشون براشون آورده بود این صدف ها توی استخر های خاکی و آب شیرین رشد می کنند و  اینا رو  استاد نزدیک مغازه جلوی دانشگاه به من و دو نفر از دوستان دادند که اونا نتونستن نکه دارن ولی من اوردم و دارمشون با این تفاسیر که متاسفانه ترک خوردن:(


2.عکس دوم کارت ورود به جلسه ترم یک می باشد تاریخ امتحانات و درس هایی که پاس کردیم و نمره هایی که گرفتیم خاطره انگیزن! اگه یادتون باشه ترم یک برای گرفتن کارت باید 3 تا مهر میخورد و یک جورایی هفت خوان یا خان رستم رو باید رد میکردیم تا بریم تازه امتحان بدیم به قول یک SMS که اومده بود امتحان یعنی توهین به دانشحو یعنی ما شک داریم تو چیزی یاد گرفتی!!!!یک سوال:خدا وکیلی اسم چندتا از استادا یادتون بود؟
من خودم از 9 تا 6 تا یادم بود.
نمره 3 تا از درسام هم یادمه چون استاداش برام یادگاری گذاشتن! زبان استاد نیازی که باید میفتادم 20 شدم جانوری که استاد صالحی 19.75 دادن(این قصه سر دراز دارد.......) !و کامپیوتری که استادش در برابر سوالاتم گاهی اوقات کم میاورد و جوابی نداشت  ولی روز امتحان یک سوال پرسید که بلد بودم ولی یادم رفته بود همونجا سر جلسه امتحان گفت بهت 19 میدم تا آخر عمرت یادت نره که سطل آشغال از روی دکستاپ چطوری پاک میکنن!!!
شما از ترم یک چه خاطره ای دارید؟؟
ما آمادگی انتشار خاطرات شما رو داریم.


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 خرداد 1392    | توسط: shilat 88    | طبقه بندی: ماجراهای بچه های شیلات،     | نظرات()

اشتراک این مطلب در :