با سلام
سخن اول : دوران مدیریت خانم تذری چند روزی هست که تموم شده بود  و ایشان اطلاع دادند  که دوباره دوست دارند به عنوان نویسنده فعالیت کنند. از آنجایی که  از روز اول تاسیس این وبلاگ هیچ گونه  اجباری برای هیچکسی نبوده و نیست ما هم به نظرشون احترام می گذاریم همانطوری که دوستانی بودند اینجا فعالیت می کردند و رفتند شاید نامهربانی دیدند و رفتند ،شاید دوست نداشتند و رفتند و  کسایی که هستند و نیستند و کسایی که می خواهند باشند و بازم نیستند.
نکته ای که باید  بگم شاید این وبلاگ ماه های آخر عمر خودشو طی می کنه چون اینجوری که معلومه و بوش میاد  بعد از فارغ التحصیلی خودم (با اون کنکوری که من دادم دیگه دانشگاه تعطیل البته تا بعد خدمت )دیگه هیچکس نمیاد  اینجا تا مطللب بنویسه ! اگر گاهی سرچی کردید و به اینجا رسیدید و توی 490 پست (تا امروز که 29 اسفند 91 هست) البته منهای خزعبلاتی که من می نوشتم مطلبی به درتون خورد یادی از ما بکنید بگید فلانی چه بنایی از صفر ساخت ، تمام تلاشش رو کرد تا مستحکمش کنه ولی گذاشت و رفت ، خوب چه می شود کرد دست روزگاره  باید بالاخره یک روزی از تعلقات دل بکنی و بدونید این عمر گذرا هست و به هیچ چیزی نباید دل نبندید هیچ چیز !چون یک روزی حسرتش رو میخوری .
الان داشتم می نوشتم این فکر به نظرم رسید فقرا خیلی راحت تر زندگی میکنن چون هیچ چیزی ندارن که بهش دل ببندن ولی ثروتمندا چطوری میخوان دل بکنن ؟!!! و چقدر مرد بودن شهدا که حتی از زندگی و جون خودشون  می گذشتن تا اینکه از اعتقادتشون دفاع کنن ، الان چند وقتی هست که رو آوردم به ادبیات دفاع مقدس بخونید به خدا خیلیاش با عقل جور در نمیاد ولی عین واقعیته ...
زبان درازی بسه ختم کلام این که این وبلاگ اگر عمری بود تو این چند ماه آخر تحصیل  دوباره به روزهای اوج خودش تو  ترم یک و دو کاردانی بر میگرده و در اوج باقی میماند و خداحافظی میکند. برای خود من که یک دفترچه خاطرات مصور هست که با برگ برگش خاطره دارم از پیام تسلیت هایی که دوست نداشتم بنویسم تا پیام تبریک هایی که شوق نوشتنشون قابل بیان نبود هر چه بود گذشت و این نیز بگذرد.
سخن دوم :
یکسری آمار رو در این آخر سالی ارائه می کنیم و یک مقایسه ای هم با طول عمر بلاگ خواهیم داشت که هم میزان فعالیت در زمان مدیریت خانم تذری مشخص بشه هم این که آخر سالی یک بیلان داده باشیم به مخاطبین عزیز و فهیم وبلاگ تا در جریان قرار بگیرند.

آمار بازدید
 آمار بازدید تاکنون
(تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند)
 میانگین بازدید تاکنون
(تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند)
 آمار بازدید در سال اخیر ( تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند ) میانگین بازدید در سال اخیر
(تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند)
 164615 139.96 37251 102.057

تعداد مطالب ارسالی

 تعداد مطالب ارسالی تا کنون
(تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند)
 میانگین تعداد مطلب ارسالی  تاکنون
(تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند)
 تعداد مطالب ارسالی درسال اخیر
( تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند )
 میانگین تعداد مطلب ارسالی  در سال اخیر
( تا ساعت 19:46 دقیقه 29 اسفند )
 490 2.58 114 3.02

همانطور که از آمار ها  مشخصه میانگین تعداد مطالب ارسالی در سال اخیر با این که 6 ماه از سال رو درگیر ارشد و... بودیم رشد داشته باید از خانم تذری و سایر دوستانی که زحمت کشیدند تشکر کنیم.
ولی آمار بازدید کاهش داشته که به خاطر عدم ارسال پیوسته مطلب  بود که این هم قابل قبول است.

موفق باشید و سربلند و پیروز


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 اسفند 1391    | توسط: shilat 88    | طبقه بندی: روابط عمومی شیلات 88،     | نظرات()

اشتراک این مطلب در :