وحید قپانداران : شاد بودن کودکان ، همواره آرزوی بزرگ ترها بوده است. در عصر حاضر ، تکنولوژی این آرزوها را به خوبی برآورده می کند. بیش از 50 سال از ظهور اولین بازی های رایانه ای می گذرد. بازی (تنیس دو نفره) Tennis for Two اولین بازی رایانه ای بود که در سال 1958 به بازار عرضه شد . این بازی به صورت دو نفره و بسیار ساده بود. نفر اول باید یک زاویه را انتخاب کرده و با کلید آن را سمت دیگر بیاندازد و نفر دوم  نیز همین کار را انجام دهد. آنچه که ایمن روزها در زمینه بازی های رایانه ای ، سیمولاتور ها یا همان شبیه سازها ، بازی های کنترلی  و دیجیتالی می بینیم، قابل مقایسه با نسل قبل از خود نمی باشند. پیشرفت های روز افزون برنامه ها و نرم افزار های رایانه ای این مزیت را برای طراحان بازی های رایانه ای داشته تا تجربه های جدیدی را پیش پای بازیگران قرار دهند. بازی های کنونی شما را تا اوج هیجان خواهند برد. می توانید تجربه هایی کسب کنید که همیشه آرزوی آن ها را داشته اید.

حس قرار گرفتن به جای یک خلبان ، حس به حرکت در آوردن یک ماشین بر روی سقف و دیوار ، حسی آمیخته با تخیل برای به پرواز در آوردن یک ماهی بزرگ و .......

از جمله سرگرمی هایی که در ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ماهی پرنده بود.

ماهی پرنده محصولی فوق العاده و اعجاب انگیز در سال 2012 است. ماهی پرنده کنترلی ، بالنی است که با گاز هلیوم پر می شود و توسط یک ریموت کنترل رادیویی با برد 40 فوت معادل 15 متر هدایت می شود. قدرت مانور این بالن در 4 جهت بالا و پایین و چپ و راست و اریب حرکت میکند.

ماهی پرنده در روزهای ابتدایی نمایشگاه با پرواز خود در بالای غرفه ها حیرت تمامی بازدید کنندگان را برانگیخته بود. و غرفه آن تا روز پایانی نمایشگاه از پر بازدید ترین غرفه ها بود.

نوشته شده در تاریخ شنبه 22 مهر 1391    | توسط: shilat 88    | طبقه بندی: اخبار نمایشگاه ها،     | نظرات()

اشتراک این مطلب در :