شاعر چه زیبا گفته که لب جوی بشین و گذر عمر ببین واقعا عمر آدمی مثل برق وباد به سرعت میگذرد انگار همین دیروز بود که رفتیم خزر برای ثبت نام و حال 3 سال از ان روزها می گذرد از اون روزهایی که تک تک ثانیه هاش خاطره شد از استاد تقلبی گرفته تا اردو بابل کنار ، از بازدید نوشهر تا وام های 50 میلیونی برای شیلاتی ها از کل کل های کلاسی تا استاد های شاکی از  عاشقی ها و خیانت ها که با همه بدی و خوب هایش گذشت این روز ها وقتی بچه های ورودی جدید رو می بینم که  با چه صفا و صمیمیتی در کنار هم زندگی می کنند راه می روند و شوخی میکند به حالشان غبطه می خورد و  من خیلی بهتر می دانم که این دوستی ها دیری نمی پاید  و این صفا و صمیمیت رنگ می بازد و  حرف های خاله زنکی و زیر اب زنی ها پشت هم ، غیبت کردن  و... گریبان این جدید الورود ها را هم خواهد گرفت همانطور که در مورد شیلات 88 ها هر از چندگاهی به گوشم خبرهایی می رسد و دلم را آزرده می کند.
دلم برای دوستام خیلی تنگ شده خیلاشون که رفتن پی زندگی شون اصلا هیچ خبری نیست ازشون اون هایی هم که هستن همش با هم بحث و جدل دارند ای کاش می شد به اون روزهای خوش گذشته برگردیم که همش خوشی نبود غم توش زیاد بود ولی همون غم هاش درس شیرین زندگی بود.
نمیدونم این چه رسمیه من هر بار میام در مورد شیلات 88 بنویسم حالم اینطور می شود شاید به خاطر این است که تاریخ مصور شیلات 88 دست من بوده و هست و هر آن چه را که اتفاق افتاده است  به صورت تصویر دارم و با آنها زندگی میکنم .
حرف از چهارمین بهار شیلات 88 بود سالی که گذشت تحولات چشمگیری نداشتیم تنها این که در برهه ای از زمان  تعداد زیادی از دوستان اعلام آمادگی کردند که با ما همکاری کنند  وحتی برخی از این دوستان چندین پست هم گذاشتند که جا دارد از این جا از خانم اسفندیاری و آقای حبیب زاده تشکر کنم که جزو این گروه از دوستان بودند برخی دوستان اعلام آمادگی کردند ولی همکاری نکردند مثل  سرکار خانم کاکویی که امیدوارم هر کجا هستند موفق و پیروز باشند . بقیه دوستان ما هم کم وبیش دارند فعالیت میکنند و براشون آرزوی موفقیت دارم.
اتفاق دیگری که در اسفند ماه رخ داد تغییر مدیریت وبلاگ از آقای وحید قپانداران به خانم شهناز تذری بود که فرصت ها ی جدیدی رو برای وبلاگ شیلات 88 رقم زد
همچنین به مناسبت چهارمین بهار وبلاگ شیلات 88 مراسمی در شهریور ماه در شهرستان قائمشهر برگزار شد و در این مراسم از همکاران بلاگ شیلات 88 تجلیل به عمل آمد.


در آینده ای  نزدیک یک پست در مورد دوستان 88 خواهیم داشت تا ببینم که دوستانمون در چه وضعیتی هستند اگر اطلاعاتی در مورد ازدواج ،تحصیل یا هر آنچه که فکر میکنید که باعث می شود سایر دوستانوتون رو از حال روزتون با خبر کنه چه به صورت عکس و یا مطلب برای ما ارسال کنید تا ما با شما در ارتباط باشیم.
در پایان امیدوارم تمام عزیزانی که در آزمون ارشد امسال شرکت می کنند موفق باشند و اگر در مدت باقی مانده به ارشد در به روز رسانی وبلاگ وقفه طولانی افتاد به بزرگواری خودتون ببخشید.
موفق و موید باشید
یاعلی

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 مهر 1391    | توسط: shilat 88    | طبقه بندی: روابط عمومی شیلات 88،     | نظرات()

اشتراک این مطلب در :